• 0422 324 49 39
  • info@liliessmalatya.com

HAKKIMIZDA

Liliess Güzellik Merkezi branşında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile en gelişmiş teknolojik cihazlarla işlem yapmayı benimsemiş bir kuruluştur.
Sağlıklı güzelleşmek için steril, hijyenik güvenilir, bir ortamda hizmet vermekteyiz. İnsan sağlığını her şey den daha çok önemsediğimiz için tüm işlemler hijyenik ortamlarda,steril cihazlar ve en kaliteli profesyonel bakım ürünleri kullanılarak uzmanlar tarafından yapılmaktadır.
Uygun fiyat ve bütçeye zarar vermeyen kampanyalarımız sayesinde istediğiniz sonucu  elde edeceğiniz keyifli  vakit geçirerek güzelleşeceğiniz bir merkez olmayı başardık.
Liliess Ailesi olarak önceliğimiz misafirlerimizin merkezimizden işlem sonrası memnun ve olumlu düşüncelerle ayrılmasıdır.
 
İnsan yaşamının her evresinde bedeni ve görünümüne ilişkin pozitif duygularını yükselten, koruyan ve yaşama dair artı değerler katan tıbbi müdahaleler, uygulamalar ve tedavileri, ilkelerine sadık başarılı profesyoneller ile topluma sunan özel sağlık klinikleri kurmak, geliştirmek ve alanında öncü kuruluşlar arasında olmak.
 
Hizmet ilkelerimiz
Teşhis, tedavi ve uygulamalar hakkında en açık ve net şekilde bilgilendirme yapmak ve her zaman gerçekçi çözümler sunmak.
Alınan hizmet sürecinde uzmanlar ile paylaşılan bilgileri, özenle ve gizlilik içinde korumak. Ayrıca, hastaların kararlarına her zaman saygı duyup, güven ve samimiyetleri önemsemek.
Çalışan profesyonellerde diploma ve çalışma belgesi gibi yasal belgelerin yanı sıra, yaptıkları uygulamalar için yeterli deneyim ve sertifikasyon aramak.
Uygulamalarımızın ve tedavilerimizin sonucunun başarılı olması kadar, uygulama sürecinde hastalarımıza rahat, güvenli ve sağlık kurallarına en üst düzeyde uygun klinik koşullar sunmak.
Verilen hizmet kalitesini en üst standartlara taşırken, maddi değerleri ekonomik koşullarda sunmayı başarmak.